Moja pasja

Moja pasja

fotoobraz na płótnie

W czasach kiedy zdjęcia się dotykało…

Moja historia z fotografią zaczęła się już w dzieciństwie, od amatorskiego kółka fotograficznego. To czasy, gdy własnoręcznie urządzałem ciemnię fotograficzną, mieszałem czynniki chemiczne i spędzałem długie godziny w ciemności rozświetlonej tylko delikatnym czerwonym światłem, wdychając niezapomniany zapach oparów fotograficznej chemii. Naświetlałem zdjęcia i setki razy przeżywałem moment, kiedy na białej kartce papieru zanurzonej w wywoływaczu powoli ukazywał się obraz. Tak zrodziło się coś, co u mnie trwa nadal – fotograficzna pasja.

Szkolne albumy

Wraz z kolejnymi aparatami fotograficznymi odwiedzałam także następne szkółki i amatorskie koła. Doprowadziło mnie to do wrocławskiej szkoły fotograficznej – Policealnego Studium Fotograficzne „PHO-BOS”, gdzie uzyskałem dyplom zawodowy fototechnika. Moją pracą dyplomową był reportaż fotograficzny o ludziach bezdomnych żyjących w schronisku św. Brata Alberta na ul. bp. Bogedaina we Wrocławiu.

Zawodowa fotografia, czyli Wrocław, zdjęcia i nowe wyzwania

Od razu po szkole rozpocząłem pracę w zawodzie – w krotoszyńskim zakładzie fotograficznym. Pięć lat później otworzyłem własny zakład fotograficzny – we Wrocławiu na ul Poleskiej 11-15/5A, na Psim Polu. Poszerzając swoją działalność i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom moich klientów, uruchomiłem sklep internetowy, specjalistyczny serwis internetowy dla pasjonatów dużych formatów, osobną stronę www z tematyką
ślubnej fotografii, a odnowiony zakład przeniosłem na ryneczek Psiego Pola, na ul. Gorlicką

Do zakładu fotograficznego Twoja Fotografia zapraszam wszystkich, którym zależy na zdjęciach profesjonalnych i idealnych, ale z Waszą duszą.
Przemysław Szyja

Zakład fotograficzny Twoja Fotografia – jesteśmy tu dla Ciebie!